Het team

Wij hebben een team van 28 medewerkers waaronder de onderstaande personen:

Marcel Vollebregt

Marcel Vollebregt

Verkoop, directie

T:010 - 820 96 63
E:marcel@vorkheftrucks.nl
LinkedinFacebook
Marco Poots

Marco Poots

Service, planning

T:010 - 820 96 60
E:marco@vorkheftrucks.nl
Danielle Mol

Danielle Mol

Commerciele binnendienst

T:010 - 820 96 67
E:danielle@vorkheftrucks.nl
Andre v.d. Meer

Andre v.d. Meer

Magazijn

T:010 - 820 96 64
E:magazijn@vorkheftrucks.nl
Willeke Fens

Willeke Fens

Administratie

T:010 - 820 96 69
E:willeke@vorkheftrucks.nl
Caspar Heij

Caspar Heij

Operational manager

T:010 - 820 96 61
E:caspar@vorkheftrucks.nl
Robert de Hoog

Robert de Hoog

Transport, verhuur

T:010 - 820 96 66
E:verhuur@vorkheftrucks.nl
Rogier Oost Lievense

Rogier Oost Lievense

Chef werkplaats

T:010 - 820 96 62
E:werkplaats@vorkheftrucks.nl
Kitty Windmeijer

Kitty Windmeijer

Hoofd-administratie

T:010 - 820 96 68
E:kitty@vorkheftrucks.nl
Ilze van den Berg

Ilze van den Berg

Administratie / telefoniste

T:010 - 521 32 88
E:ilze@vorkheftrucks.nl
 

Occasions: filter resultaat

Hieronder kunt u op extra velden filteren.
Model
Merk
Brandstof
Hefvermogen
Hefhoogte
Doorrijhoogte
Bouwjaar
Reset zoekopties

Bel me terug

Onderwerp*
Naam*
Telefoon*

Zoeken

Binnen de site zoeken, voer hieronder uw zoekterm in.